Odborné kurzy

absolventi 22 out

Přípravné kurzy k vykonání jednotlivé maturitní zkoušky

Jednotlivou zkoušku v rámci profilové části maturitní zkoušky lze na naší škole konat od roku 2005. Co to je jednotlivá zkouška, se dočtete ZDE.

Většina uchazečů před jejím konáním absolvovala při naší škole přípravné kurzy, v rámci kterých byly připraveny v plném rozsahu k jejímu vykonání, jak u zkoušky ústní, tak praktické.

Účastníci působí ve sféře projekční, realizační, ale také jako starostové obcí, mající zájem získat odborné kompetence. Řada z nich se následně po jejím vykonání přihlásila ke zkouškám autorizačním v souladu se zákonem č. 360/1992 Sb. s následným členstvím v České komoře autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT). Splňují tak požadavek stavebního zákona na odborné vedení stavby stavbyvedoucím (autorizovanou osobou). Přípravné kurzy pro autorizační zkoušky naše škola také pořádá.

Podrobné informace o přípravných kurzech k vykonání jednotlivé maturity:

Ostatní kurzy

Další souběžné přípravné kurzy pro rozšíření dovedností:

• geodetické kurzy
  • kurz projektování v AutoCADu - podrobnosti připravujeme, v případě zájmu kontaktujte sekretartiát školy na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • krátkodobé geodetické kurzy - dle poptávky - v případě zájmu kontaktujte sekretartiát školy na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dle požadavků firem jsme díky spolupráci s řadou odborníků schopni připravit nabídku na kurzy tzv. "na míru", snačí nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.