Nástavbové studium

Pokud máš již vystudovaný učební obor (jsi třeba zedník, truhlář, instalatér, vodař, plynař a podobně), nabízíme ti tříleté denní studium oboru Stavebnitví.

Nejde o klasické nástavbové studium, kde bývá úspěšnost u maturit na většině škol velmi nízká. U nás se jednoduše připojíš do třídy k našim druhákům. Na konci ročníku si vybereš jedno ze tří zaměření (pozemní stavitelství - architekturu, dopravní stavitelství nebo vodohospodářské stavby) a na konci čtvrťáku půjdeš k maturitě. Stejně jako řada vyučených před tebou, kteří tuto "zkoušku dospělosti" u nás zvládli. Pokud jsi měl na učilišti dobré známky, určitě to za zkoušku stojí! Mít výuční list i maturitu je v dnešní době rozhodně výhra.

Přihlášky:

• stačí, když nám zašleš do 30. června vyplněnou žádost o přijetí do druhého ročníku maturitního oboru Stavebnictví - ředitel školy následně posoudí, zda splňuješ podmínky a má kapacitu tě přijmout

Další informace ti rádi poskytnou:

• Mgr. Ivana Bejblíková - zástupce pro SOŠ: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mob.: 605 258 380

Podmínky přijetí:

• podmínkou přijetí je výuční list, nejlépe z oboru, který je příbuzný ke stavebnictví
  • mohou se přihlásit i zájemci s výučním listem z dřívějších let