Přijímací řízení na SOŠ

Souhrnné informace pro maturitní obor vzdělávání - Stavebnictví

Vyplněnou přihlášku (vzor najdeš na konci této stránky) lze podávat přímo do kanceláře školy každý den od 7:00 do 15:00 nebo poštou nejpozději do 1. března 2022 (včetně).

K tomu, abychom tě přijali na maturitní obor Stavebnictví, musíš úspěšně složit přijímací zkoušky. Jedná se o státní testy z českého jazyka a matematiky. Chceš se podívat, co tě asi čeká? Na webu https://prijimacky.cermat.cz je ke stažení řada zadání z minulých let, které si můžeš vyzkoušet. Budeš tak dopředu vědět, na co se máš připravit. V lednu si také můžeš přímo na naší škole napsat přijímačky nanečisto. Stačí vyplnit tento formulář (v tuto chvíli již není možné), pozvánka ti přijde na uvedený e-mail.

Samotné zkoušky se budou konat v úterý 12. dubna 2022 a ve středu 13. dubna 2022 (den odpovídá tomu, na jakém místě přihlášky jsi naši školu uvedl).
Pořadí uchazečů vytvoříme na základě výsledků testů a tvých známek na vysvědčení z 8. a 9. třídy. Body navíc ti může přinést i mimořádný zájem o obor – myslíme tím například absolvování výtvarného oboru v ZUŠ, nebo úspěch v různých soutěžích v technických předmětech.

Máš-li nějaké nezodpovězené otázky ohledně přijímacího řízení, neváhej se zeptat. Telefonní číslo do kanceláře školy je 465 420 314.

Den otevřených dveří

Určitě dobře uděláš, pokud se přijdeš podívat na naši školu ve dnech otevřených dveří - o nich se dozvíš na samostatné stránce. Pokud to vládní opatření neumožní, rádi se s tebou spojíme alespoň online.

Přihláška ke stažení

pdfPřihláška na SOŠ - formulář k vytištění
xlsxPřihláška na SOŠ - interaktivní XLSX formulář (excel)
xlsxPřihláška na SOŠ - vzor.xlsx - předvyplněný vzor