Střední odborné učiliště

instalater truhář zednik vodar

Rychlé odkazy

Máš zájem o velmi perspektivní stavebně zaměřené učební obory? V praxi se určitě neztratíš! Délka studia našich oborů je 3 roky. Střídá se vždy týden teoretické výuky a týden odborného výcviku. Ten budeš v prvním ročníku vykonávat na škole, ve druhém a třetím ročníku můžeš mít po dohodě praxi u odborných firem. Završením studia pro tebe bude závěrečná zkouška, která se skládá z písemné, praktické a ústní části.

Jaké obory můžeš vystudovat:

• Instalatér (36-52-H/01)
• Truhlář (33-56-H/01)
• Zedník (36-67-H/01)
• Vodař (36-65-H/01)

Podrobné informace nalezneš po rozkliknutí odkazu u jednotlivých oborů.

remesla

Přijímací řízení a přihlášky ke studiu

V rámci přijímacího řízení na učební obory se nepíší žádné testy, body Ti přinese prospěch na základní škole a zájem o obor (účast v řemeslných soutěžích, absolvování řemeslného nebo technicky zaměřeného zájmového kroužku). Podrobné informace o přijímacím řízení nalezneš ZDE.

Přihlášku do denní formy vzdělávání nezapomeň odevzdat na sekretariát školy nejpozději 1. března 2023. Přihlášku a předvyplněný vzor najdeš na konci této stránky.

Protože musíme dodržovat platnou legislativu, pořadí uchazečů tedy můžeme zveřejnit až 22. dubna. Svůj zájem o studium je potřeba potvrdit odevzdáním zápisového lístku (ten ti dali na ZŠ).

Nezapomeň, že je nutné jej doručit do deseti pracovních dnů od vydání rozhodnutí o přijetí.

Další informace ti rád poskytne Ing. Vladimír Richtr, zástupce ředitele školy pro učební obory, tel.: 468 003 405 nebo 731 172 314, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

 

Přihláška ke stažení

pdfPřihláška na SOU.pdf - formulář k vytištění
xlsxPřihláška na SOU.xlsx - interaktivní XLSX formulář (excel)
xlsxPřihláška na SOU - vzor.xlsx - předvyplněný vzor
pdfVysvětlivky k tiskopisům přihlášek