Přidejte se k nám

Do našeho kolektivu průběžně hledáme nové zaměstnance na pozice:

zamestnanci 2021 2022

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů – informační a komunikační technologie

Pracovní náplň: výuka předmětu Informační a komunikační technologie

Velikost úvazku: plný úvazek (po dohodě lze i částečný) – zástup za dlouhodobou nemoc

Nabízíme:

  • smysluplné zaměstnání, ve kterém lze předat své znalosti a zkušenosti nastupujícím generacím
  • výborné SW i HW vybavení
  • pracovní doba odpovídající organizaci školního roku
  • 40 dní dovolené + 12 dní samostudia
  • možnost stravování za velmi příznivé ceny a další výhody v rámci FKSP

Požadované vzdělání:

  • vysokoškolské
  • DPS výhodou

Platové podmínky: 32 120,- až 42 780,- Kč (dle platných platových tabulek) + odměny

Nástup možný od: 1. 9. 2023