SRPDŠ

Sdružení rodičů a přátel dětí a školy při Vyšší odborné škole stavební a Střední škole stavební Vysoké Mýto se svou právní formou Spolek, je samostatným subjektem, jehož činnost se řídí zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, řádně zapsaným u Krajského soudu v Hradci Králové. Tento spolek je založen na dobu neurčitou.

Díky tomuto sdružení může škola realizovat řadu dalších činností a aktivit, které přispívají k rozvoji jejích žáků a prezentaci školy směrem k laické i odborné veřejnosti v souladu se svými stanovami.

Členové SRPDŠ ve školním roce 2018/2019:

Předseda: Richard Andrle Sylor
Hospodářka: Radka Mlejnková

Zasedání spolku probíhá zpravidla 2x do roka ve dnech třídních schůzek. Členem spolku a účastníkem zasedání může být prakticky každý, kdo by se rád podílel na činnosti a rozvoji školy.

Zápisy z jednání spolku:

pdf2018-11-16 - zápis ze SRPDŠ.pdf