Sportovní kurz 2. B a 2. C.

úterý, 20 září 2022 11:52 | Mgr. Tereza Škodová Jandáčková

V pondělí 12. 9. jsme vyrazili společně 2. B s 2.C krátce po 9 hodině na sportovní kurz do Kostelce nad Orlicí. První den na kolech byla legrace, cestu jsme si zpestřovali závoděním a projížděním kalužin plných bláta. Do Autokempu Orlice jsme dorazili okolo 13 hodiny. Odpoledne byla na programu ještě kratší procházka a nákup v Penny, kde jsme si nakoupili dobroty ke snídani.

Na úterý jsme se těšili asi nejvíc. Z poklidného sjíždění řeky se ale stal poměrně dobrodružný výlet a učitelé na naši skupinu asi dlouho nezapomenou. I přes všechny lapálie jsme si ale vodu užili a budeme na ni ještě dlouho vzpomínat.

Předpověď na středu se bohužel naplnila, počasí se neumoudřilo a výlet na Potštejn byl pro řadu z nás zkouškou nepromokavosti oblečení. Po deštivém dni jsme byli všichni unavení a těšili jsme se zpět do kempu, kde nás čekala skvělá večeře.

Ve čtvrtek okolo půl 10 jsme nasedli na kola a vyrazili směr Vysoké Mýto. Sportovní kurz byl pro řadu z nás náročnější než jsme čekali, užili jsme si ale spoustu legrace a měli možnost lépe poznat své učitele.

Kompletní fotogalerii najdete ZDE.