Školní turnaj v basketbalu

pondělí, 04 duben 2022 13:56 | Mgr. Tomáš Černý

V pondělí 28. března 2022 se v naší tělocvičně konal další z řady tradičních sportovních turnajů, tentokrát v basketbalu.
Přihlásilo se celkem 10 třídních družstev a ty byly doplněny i družstvem pedagogických pracovníků školy - EDU týmem.
Družstva byla rozdělena do dvou skupin, kde se jednotliví účastníci utkali systémem každý s každým.
Na základě výsledků ve skupinách bylo určeno pořadí a první dvě družstva ze skupin postoupila do finálové fáze, kdy vítězové skupin hráli celkové 1. místo a družstva na druhých místech ve skupinách pak o celkově 3. místo.

2. místo - 1. B

Třetí místo vybojovala v utkání s 2. B třída 1. B.

Ve finále potvrdil roli favorita EDU tým, když porazil družstvo našich maturantů ze třídy SI4.

Celkové pořadí:

2. místo - SI4
  3. místo - 1. B

Turnaj proběhl ve velmi příjemné atmosféře a všichni účastníci předvedli velmi dobré výkony.

PS: Byl také vyhlášen nejlepší hráč turnaje. kterým se stal Ing. Vladimír Richtr z EDU týmu :-)