Ocenění ČKAIT zaslouženě pro Markétu Hofmanovou

neděle, 19 leden 2020 18:29 | Ing. Jiří Skalický

Kdo jste ještě nikdy neslyšeli o ČKAIT, vězte, že jde o zkratku názvu "Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě". V podstatě jde o organizaci, která zastupuje všechny stavební inženýry s "kulatým razítkem" - tedy odborníky na slovo vzaté. Ti z Pardubického kraje se rozhodli, že na své tradiční valné hromadě ocení i nejlepší studenty z krajských středních a vysokých škol stavebního zaměření.

Ve čtvrtek 16. 1. tak v Domě techniky v Pardubicích převzala toto významné ocenění zaslouženě i naše studentka Markéta Hofmanová ze 3. ročníku (na společné fotografii druhá zleva).

Markétě gratulujeme a přejeme jí, ať jí studium stavařiny stálé baví a posouvá rychle kupředu. Třeba již za pár let bude moci také Markéta na výkresy dávat své vlastní "kulaté razítko".