Maturitní ples 2018

středa, 28 březen 2018 23:36 | Voralová, Kučera S4

Dne 16. 2. 2018 se uskutečnil již 70. ročník maturitního plesu VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto v prostorách M-klubu. Ples byl zahájen společným projevem tříd S4 a I4, jejichž studenti byli hlavními aktéry tohoto večera. Slavnostnímu šerpování s přípitkem předcházela krásná vystoupení obou tříd. V průběhu večera bylo k vidění mnoho dalších tanců a představení od profesionálních tanečníků studia ÉRA a páru Váňová, Hajný. Hudební skupina The Five Band potěšila zejména rodiče a prarodiče. Pro mladé zahrál DJ Martin Fikejs + Morris. Někteří byli potěšeni nejen pohledem na krásné maturantky, ale i výhrou v bohaté tombole. Těsně před půlnocí mohli všichni zúčastnění vidět dechberoucí půlnoční překvapení třídy S4. Poté proběhlo tradiční zašlapávání šerp, které zakončilo jubilejní maturitní ples vysokomýtské „stavárny“.

Fotogalerie z plesu k prohlédnutí ZDE (FB David Bárta Photography) a ZDE (FB TJFOTO)
Fotografie z fotokoutku ZDE (FB Stylový fotokoutek)