Lyžařský kurz 1. A a 1. B

pátek, 23 únor 2024 09:44 | Studenti 1. A a 2. B

Dny 21. až 26. ledna jsme strávili na lyžařském kurzu na Dolní Moravě. Byli jsme ubytování na chatě Terezka, která byla přímo pod svahem. Hned jak jsme dorazili na místo a ubytovali se, rozdělili nás učitelé do skupin podle našich lyžařských dovedností. Na svah jsme chodili dvakrát denně, a to po snídani a po obědě. 

Některé dny nám počasí příliš nepřálo, a tak jsme museli program trochu přizpůsobit. Hráli jsme různé hry, měli přednášku od horské služby nebo si na pokojích užívali společné chvíle a utužovali tím kolektiv. 

Za třídy Nikola Brusenbauchová

Přístup učitelů byl velmi fajn a měli připraveno i spoustu her za dob deštivých. Myslím si, že všichni měli možnost si to užít jak na svahu, tak i v hotelu. Ten byl velmi pěkně zařízený s moderním nábytkem. Myslím, že mohu mluvit za všechny, když řeknu, že se domů nikomu moc nechtělo.

Jakub Brychta

V pondělí a v úterý byly na lyžování skvělé podmínky. Ve čtvrtek byl pozván záchranář z horské služby, která se postaral o večerní přednášku. Ta byla velice zajímavá. Lyžák jsme si moc užili!

Rostislav Dušek