Inženýrská stavba 2023

pondělí, 27 listopad 2023 19:36 | Magdaléna Rožková

XI. ročník mezinárodní studentské fotografické soutěže, jejímž cílem je podpořit zájem o obory inženýrského stavitelství (dopravní stavby - silnice, dálnice, železnice, mosty, tunely... a vodohospodářské stavby - přehrady, úprava toků, čištění odpadních vod, úprava vod, vodojemy, protipovodňové stavby...), které jsou pro budoucnost společnosti klíčové a strategické, zná své vítěze.

V rámci Slavnostního setkání stavařů, 20. listopadu, byly předány ceny vítězům obou soutěžních kategorií.

O vítězi v kategorii fyzických fotografií rozhodla odborná porota, která za vítěznou fotografii zvolila fotku s názvem Hladina Orlíku autorky Lucie Vanišové ze SŠ stavební Vysoké Mýto. Pořadí kategorie digitální fotografie určila široká veřejnost v rámci hlasování na sociálních sítí. Zvítězil student Martin Hrabě s fotografií Černobílá kolej ze SŠ stavební vysoké Mýto.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kdo se do soutěže zapojili. Těší nás vzrůstající zájem.
Děkujeme všem, kdo se podíleli na výhrách, organizaci soutěže a Slavnostním setkání stavařů.

Kompletní výsledková listina:

pdfVýsledky 2023 - kategorie fyzická fotografie
pdfVýsledky 2023 - kategorie digitální fotografie