Florbalový turnaj chlapců okrsek

úterý, 13 prosinec 2022 11:15 | Mgr. Tomáš Černý

Ve čtvrtek 8.12.2022 byla naše škola spolupořadatelem okrskového kola chlapců ve florbalu. Turnaj se hrál ve sportovní hale Domova mládeže ve Vysokém Mýtě.

Turnaje se zúčastnily celkem čtyři družstava, a to:
Stavební škola Vysoké Mýto
Škola obchodu a služeb Choceň
Podnikatelská škola Vysoké Mýto
Gymnázium Vysoké Mýto

Hrálo se systémem každý s každým, do okresního finále postupoval pouze vítěz.
Naši kluci postupně jasně porazili Podnikatelskou školu 11:3, Gymnázium 8:0 a předváděli opravdu pěkné výkony.
Vzhledem k ostatním zápasům byla situace taková, že v posledním zápase s Obchodní školou budeme hrát o postup (což je v poslední době opakované), navíc nám k postupu stačila remíza.

Poslední zápas se nám bohužel úplně nepovedl. Soupeř do něho nastoupil s podstatně větším nasazením a důrazem. Po jednoduchých chybách jsme poměrně rychle prohrávali. Času na zvrat výsledku bylo ještě hodně, ale bohužel soupeř nás svým výborným výkonem vlastně k ničemu nepustil a zápas jsme prohráli 4:0.

Škoda, že útlum na naše hráče přišel v rozhodujícím zápase. K našemu nevýraznému výkonu možná přispěla dlouhá přestávka před posledním zápasem.
Děkuji chlapců za velmi dobrou reprezentaci školy.