5. ročník Randálfestu

středa, 16 srpen 2017 15:43 | Ing. Jiří Skalický

Jak všichni jistě víte, na konci školního roku již několik let naše škola pořádá celodenní hudební festival Randálfest. Dopoledne se odehrávají soutěže o Putovní pohár stavební školy mezi jednotlivými třídami včetně našich absolventů, přičemž soutěže pro nás připravují samotní pedagogové. Jedná se o jedenáct různorodých disciplín z našich oborů. V odpoledních hodinách pak vyhlášením výherců a předáním všech cen odstartujeme nás multižánrový festival RANDÁLFEST, na jehož přípravě se podílí tým studentů a pedagogů. Akce je tu pro všechny – studenty i dospělé, stavaře i nestavaře. Jde o to si užít příjemný večer plný hudby a zábavy. A pro nás studenty je to samozřejmě oslava ukončení dalšího školního roku.

V letošním roce jsme na festivalu neměli pouze hubení kapely a taneční vystoupení, letos nám doprovodný program zpestřili i šermíři, kaskadéři, jumpeři a další. Hlavními hosty byl Pavel Callta a ATMO music, kteří byli vybráni na základě hlasovaní studentů, do ankety je totiž vždy možné se zapojit.  Jako další kapely vystoupily Projekt II, WxP, Four in Van, Sklepní Rada, On the Roof, Cheers´n´Box.

Tento ročník se pro náš festival stal přelomovým a udělal nám velkou radost. Do M-klubu totiž zavítalo nad 1000 návštěvníků. I přestože nás v průběhu překvapil déšť, byl to velmi vydařený večer.

Ráda bych za tým Randálfestu, chtěla poděkovat všem kapelám, skupinám, sponzorům a také zúčastněným pedagogům, bez nichž bychom tuto akci nemohli vytvořit.

Těšíme se zase za 10 měsíců a pokud se chcete dozvědět více, prohlédnout si fotografie nebo filmový záznam, navštivte naše stránky: www.randalfest.cz

za tým Randálfestu Magdaléna Rožková, 3. ročník SŠ

Fotogalerie ze soutěžního dopoledne:

Fotogalerie z koncertů: