Turnaj v PC hrách

V lednu a v červnu finišuje na školách klasifikace, odevzdávají se projekty, píší se písemné práce, zkoušení je na denním pořádku. Studenti (a nejenom oni) potřebují oddech. Snažíme se proto nabídnout odreagování v učebnách výpočetní techniky.

Každé pololetí před vysvědčením pořádáme turnaje v počítačových hrách, kterých se mohou účastnit nejenom naši studenti, ale i žáci okolních základních i středních škol. Vyzkoušeli jsme souboje jednotlivců v TRACKMANII i v HEARTHSTONE. Ale tradičně největší zájem je o týmovou hru LEAGUE OF LEGENDS. Potkávají se při ní týmy zkušené i začátečníci, o příjemnou a napínavou atmosféru není nouze.
Věříme, že se na dalším turnaji potkáme právě s vámi!

Aktuální ročník

Náhradní termín turnaje středních škol ve hře League of Legends byl stanoven na úterý 17. 10. 2017. Zájemce o turnaj rádi přivítáme v 8:00 v učebnách výpočetní techniky v hlavní budově školy (Komenského 1, Vysoké Mýto). V týmu hrajícím v této kategorii může být kromě středoškoláků maximálně jeden žák základní školy.

Přihlášky do soutěže prosíme zaslat elektronicky na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do pátku 13. 10. 2017. V přihlášce uveďte název týmu, jména všech hráčů a školu, na které studují.

Vzhledem k časové náročnosti hry je kapacita turnaje omezena. Pro vítěze jsou připraveny drobné odměny, startovné se neplatí, náklady na cestovné si hradí sami účastníci.

LOL 2017 10

město Vysoké Mýto