Přijímací testy nanečisto

Během dubna bude na Vyšší odborné škole stavební a Střední škole stavební Vysoké Mýto opět probíhat přijímací řízení ke studiu na čtyřletý obor vzdělávání - stavebnictví. Jeho součástí budou testy z českého jazyka a matematiky. Letos bude zadání testů opět připravovat společnost CERMAT, organizace MŠMT. Vzhledem k tomu, že výsledky testů jsou součástí kritérií přijímacího řízení, chceme pomoci uchazečům tyto testy úspěšně zvládnout.

Abychom Vám v tomto čase co nejvíce pomohli, budete si moci přijímací testy u nás vyzkoušet v reálném prostředí a čase, seznámit se s formou zadávání i formulováním úkolů. Během těchto zkušebních dnů se Vám budou věnovat naši učitelé, kteří se s Vámi podělí o své zkušenosti a poradí v případě nejasností.

Přijímací testy nanečisto u nás proběhnou 24. 1. 2018 od 8:00 hod. v budově školy na ulici Komenského.

Na uvedený termín se můžete přihlásit do pátku 19. ledna 2018 a to nejlépe vyplněním tohoto formuláře, případně telefonicky na čísle 465 420 314, nebo e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací o podobě a obsahu zkušebních testů naleznete na www.cermat.cz, tedy společnosti, která pro nás tyto testy zabezpečuje.

Těšíme se na Vás.