Školní turnaj ve volejbale

pondělí, 19 březen 2018 21:41 | Mgr. Eva Odložilová

V pátek 9. 3. 2018 nastoupilo hned po ránu v tělocvičně školy 8 družstev chlapců a dívek ze všech tříd střední školy a z 2. ročníku SOU – toto družstvo ale muselo být doplněno 2 studenty SOŠ. Třídám I4 a SI3 se podařilo sestavit po dvou družstvech (D4, V4 a S3, D3), takže bylo potřeba trochu pospíchat, aby se stihly odehrát všechny zápasy v přijatelném čase. Opět se hrálo vyřazovacím způsobem na dvě porážky, na dva sety do 20 bodů (za stavu 1:1 rozhodoval rozdíl skóre). Vzhledem k urputnosti a délce bojů jsme ale museli později počet bodů v setu upravit.

Všechna družstva podala velmi dobré výkony, příjemně překvapilo i družstvo 1.A. Vítězství nakonec vybojoval favorit turnaje – družstvo třídy S4, druhé skončilo družstvo V4 a třetí místo obsadilo družstvo 2 ITV. Atmosféra byla velmi přátelská, viděli jsme řadu nádherných volejbalových akcí.

Vítězům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za předvedené výkony a sportovní vystupování.