Rojek - Kostelec nad Orlicí

pondělí, 27 listopad 2023 21:37 | Petr Zelenka

21. 11. 2024 jsme se vydali se studenty 3. ročníku oboru instalatér a jeho učiteli na exkurzi do firmy Rojek v Kostelci nad Orlicí. Výroba kotlů na tuhá paliva zde jede v plném proudu.

Čekala nás prohlídka showroomu a výrobny v samotném závodě, kde jsme se dozvěděli spoustu užitečných informací z oboru topenařiny a prošli si výrobu kotlů od plechu až po hotový kotel. Právě toto odvětví je aktuálně nejdůležitější pro studenty instalatérského řemesla.

Na závěr bych rád řekl, že nás ve firmě Rojek rádi viděli a byli k nám velici přívětiví, a za to jim patří velký dík. Studenty prohlídka bavila a tak si odnesli i o něco více než propisku, a to triko a metr. Už nyní se těšíme na další spolupráci a exkurze.