Hala Roku Junior

pátek, 19 duben 2024 09:47 | Ing. Miroslav Brůna

Ve čtvrtek 11. dubna za krásného jarního počasí se 6 modelářských týmů z naší školy zúčastnilo celorepublikové soutěže ve stavění a zatěžování modelů Hala Roku Junior. Soutěž se každoročně koná na stavební fakultě ČVUT v Praze a letošní výprava z naší školy byla rekordní (měli jsme nejen nejvíce týmů v historii naší účasti, ale také nejvíce týmů ze všech soutěžících škol z celé České republiky). Hájit nejen své, ale i naše barvy vyrazili žákyně a žáci ze tříd prvního, druhého i třetího ročníku a mezi soutěžní týmy se tak zařadili Přeborníci, Krysáci VM, Mejťáci, Only Win Baby, Tuleni a Vikukado. V silné konkurenci 48 týmů se nejlepšímu z našich (a to Krysákům z 2. A - Jakubovi Vincencovi, Matěji Kopeckému a Adamu Ročňovi) podařilo vybojovat skvělé páté místo. Je to v tak nabitém konkurenčním prostředí velký úspěch a motivace do dalšího ročníku. Všem týmům patří velké poděkování za reprezentaci školy!