10 dní florbalu – turnaj středních škol 2017

pondělí, 29 květen 2017 19:49 | Mgr. Eva Odložilová

Ve čtvrtek 25. 5. se družstvo našich chlapců zúčastnilo florbalového turnaje v České Třebové. Ačkoli se turnaje nemohly kvůli praxi zúčastnit naše tradiční florbalové opory, hoši si v konkurenci družstev z 9 středních škol vedli velmi dobře. Hrálo se ve složení 3+1 na malém hřišti a každý zápas trval 15 minut. Základní trojku tvořili Martin Dobruský (3.ITVZ), David Šimáček (1.ITV) a Dominik Řehák (1.ITV). Do brány nastoupil Lukáš Petr (1.ITV). Druhou trojku vytvořili Matyáš Pulkrábek (1.A), Lukáš  Sekanina (1.A) a David Karmazin (1.A), který se střídal s Jaromírem Teplým (1.ITV). Svoji skupinu hoši vyhráli naprosto suverénně a postup do boje o první místo jim unikl o 1 gól. V zápase o 3. místo naši hoši po velmi dramatickém boji porazili družstvo Letohradského soukromého gymnázia. 1. místo vybojovalo družstvo Gymnázia Česká Třebová a na 2. místě skončili chlapci ze SOU Králíky.

Naši chlapci předvedli v turnaji velmi dobré výkony a doufám, že se jim stejně povede i v dalších letech.

Gratulujeme.