10 dní florbalu s naší účastí

čtvrtek, 06 červen 2019 00:17 | školní tým

V poměrně mladém, ale přesto velmi nadějném složení, jsme vyrazili na turnaj v rámci akce 10 dní florbalu, který se konal na Zimním stadionu v České Třebové 23.5.2019. Školu reprezentoval O.Tulis, O.Beran, M.Pulkrábek, D.Karmazín, J.Kopecký, I.Batrla, D.Řehák a M.Valíček.

V prvním utkání jsme se potkali s výběrem VDA Česká Třebová. Zápas jsme celkem bez problému vyhráli 8:2. V druhém utkání jsme poměřili síly s budoucím vítězem celého turnaje, s výběrem z Gymnázia Česká Třebová. V utkání jsme bohužel padli v poměru 1:4. Ve třetím zápase jsme potkali SŠ automobilní z Ústí nad Orlicí. V zápase jsme byli od počátku lepší, ale bohužel ani nejlepší střelci z našeho týmu nebyli schopní překonat protivníkova brankáře více než třikrát, a proto skončil zápas remízou 3:3. Další náš soupeř byla škola z Králíků. Tento zápas byl velice vyrovnaný a vyhrocený. To se nelíbilo D. Karmazínovi, který se za svůj tým nebál pobít. Naštěstí vše proběhlo bez následků a zápas mohl pokračovat. Utkání skončilo 4:4. V posledním zápase skupiny jsme se utkali s Gymnáziem Česká Třebová – Ladies a jednoznačně jsme zvítězili 6:2. Ve skupině jsme skončili na 3. místě, a tak jsme už nemohli bojovat o pořadí na prvních 4 místech. Hráli jsme už jen zápas o 5. místo, který jsme bohužel díky zranění brankáře a střelecké mlčenlivosti naší elitní formace prohráli v poměru 4:0. Další zápas jsme opět bez problémů vyhráli, ale znamenalo to pouze 7. místo.   

Ačkoli jsme se neumístili na čelních místech, sehráli jsme několik velmi dobrých zápasů, utkali jsme se s vynikajícími florbalisty i hokejbalisty, nenechali jsme si nic líbit a především jsme si turnaj užili.