Odborné vzdělávací kurzy - Pozemní stavitelství

Dalkar

Příprava k jednotlivé (jednopředmětové) maturitní zkoušce je koncipována jako 1,5letý přípravný kurz, který probíhá zpravidla každý druhý týden od listopadu do dubna následujícího školního roku. Výuka probíhá v pátek a trvá vždy 8 vyučovacích hodin. Celková časová dotace je 200 vyučovacích hodin.

Kurzy jsou určené pro zájemce, kteří si chtějí zvýšit kvalifikaci, případně dále vykonat autorizační zkoušku (ČKAIT). Absolventi se uplatňují v projekčních organizacích zaměřených na podzemní stavby, u realizací staveb či při opravách a údržbě. Úspěšní studenti také pracují ve státní správě, na stavebních úřadech nebo například v oblasti ochrany zdraví.

V případě zájmu lze náplň kurzu doplnit také o geodézii nebo přípravu na praktickou maturitu (vyhotovení projektů pod vedením zkušených pedagogů).

Účastnický poplatek za jeden školní rok činí 19.000 Kč, za celý kurz tedy 38.000 Kč (tento kurz je osvobozen od DPH). Kurz je splatný ve dvou splátkách.

V ceně studia jsou i komplexní studijní materiály.

Pro další blok tohoto kurzu (školní rok 2024 - 2026) je možné odevzdání či odeslání přihlášky do 30. srpna 2024. V případě potřeby je možné i pozdnější přihlášení, v takovém případě nás vždy nejdříve telefonicky kontaktujte.

Hodinové dotace, náplně jednotlivých předmětů i přihlášku do kurzu naleznete ZDE.

Podrobné informace Vám rádi sdělíme na telefonním čísle 465 420 314 (kontaktní osoba Miroslava Vítková).