Školní Google kalendáře

Události, týkající se školy, jsou rozděleny do jednotlivých kalendářů. Zájemci si je mohou přidat do svého vlastního kalendáře ve službách Google Apps a následně i do svých telefonů či tabletů.

 

Seznam veřejných kalendářů školy:

 

Seznam zajímavých kalendářů:

 

Postup pro přidání kalendáře:

 1. Klikněte na odkaz vámi vybraného kalendáře (seznam je výše). Otevře se nová stránka s náhledem na obsah kalendáře
  kalendar1
 2. Klikněte na + (plus) v pravém dolním rohu. Pokud nyní nejste přihlášeni Google účtem, zobrazí se dotaz přihlášení, v tom případě se přihlaste.
  kalendar2
 3. Po zobrazení dotazu přidání kalendáře, potvrďte Přidat, ...
  kalendar3
 4. Přidaný kalendář se umístí do skupiny Jiné kalendáře. Nyní si ho můžete upravit podle vlastních požadavků: změnit barvu událostí, vypnout zobrazení obsahu, přejmenovat nebo úplně odstranit (Skrýt tento kalendář v seznamu).
  kalendar4
 5. Nyní máte vybrané kalendáře přidané ve webovém rozhraní, pro zobrazení v mobilních zařízeních a tabletech je nutné tyto kalendáře ještě v nastavení vaší aplikace zašrktnout (přidané jsou, ale nezobrazují se). Tento krok se mírně liší podle verze operačního systému, např. ve výchozí aplikaci Kalendář v Androidu 4.1.2 je lze zaškrtnout v položce Zobrazení kalendáře.

 

V případě komplikací či dotazů kontaktujte správce VT (Radek Tesař, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).