Vánoční turnaj v piškvorkách

pondělí, 06 leden 2020 09:16 | Mgr. Ivana Bejblíková

Poslední školní den již tradičně patří Vánočnímu turnaji v piškvorkách. Letos se na něm sešlo šestnáct příznivců křížků a koleček. Ze dvou skupin, ve kterých si zahrál každý z každým, postoupila do vyřazovacích bojů pouze osmice nejlepších. Své zastoupení měly třídy 1.B (hned 2x), 2.A, SI3 a ze třídy SI4 se probojovali ze základní skupiny všichni čtyři účastníci.

Maturitní povinnosti si ale vybírají svou daň. Dlouholetý finalista a favorit soutěže Jirka Prušek projevil týmového ducha, nenechal své spolužáky ve štychu, s těžkým srdcem opustil předčasně perfektně rozehraný turnaj a šel natáčet třídní video. Tleskáme!

Nejlepší piškvorkářkou na škole se tak v tomto roce stala Renča Brůnová (2.A). V těsném závěsu za ní skončil Lukáš Říha (SI3) a Štěpán Vacl (1.B). Gratulujeme!