Turnaj ve futsalu

středa, 27 říjen 2021 13:59 | Mgr. Bc. Tomáš Černý

Dne 15. 10. 2021 se uskutečnil první z řady celoškolních sportovních turnajů a to ve futsalu.
Celkem se turnaje zúčastnilo 8 družstev. Ta byla rozdělena do dvou skupin po čtyřech, kde hrál každý s každým. Družstva na prvních dvou místech pak hrála finálovou část o stupně vítězů.
Boje ve skupinách byly napínavé a přinesly i pár překvapení. Největším asi byl nepostup do finálové části turnaje pro třídu SI4.
Nakonec se o třetí místo utkaly třídy SI3 a 2ITV, kdy družstvo 2ITV vyhrálo 4:2 a skončilo na třetím místě.
Ve finále proti nastoupila dvě nejlepší družstva ze skupinové fáze turnaj a to 2.A a 2.C.
Třída 2.C vyhrála přesvědčivě 5:1 a zcela zaslouženě v turnaji celkově zvítězila.
Takže stupně vítězů kompletně obsadila družstva z druhého ročníku.
Celý turnaj proběhl v hezké, sportovní atmosféře a doufáme, že se všem hráčům líbil.