Školní turnaj v košíkové

pátek, 03 květen 2019 18:44 | Mgr. Eva Odložilová

V pátek 26. 4. se hned po ránu sešlo v tělocvičně 6 chlapeckých družstev zastupujících jednotlivé třídy, aby svedla boj o nejlepší basketbalový tým na škole. Když k prvnímu zápasu nastoupili chlapci z SI4 a SI3, nikdo ještě netušil, že se tyto týmy sejdou i v posledním finálovém zápase. Ze soutěže postupně odpadala družstva 2.ITZ, 2.A a 1.ITZ - do bojů o medaile se tak kromě zmíněných 2 týmů probojovali i chlapci z 1.A, kteří nakonec obsadili 3. místo. Po velkém boji ve finále dost jednoznačně zvítězili chlapci z SI3. Turnaj opět probíhal v přátelském duchu a mohli jsme vidět i řadu velmi zajímavých akcí. Velký dík patří také Ing. Richtrovi, který celý turnaj bez problémů a zodpovědně odpískal.