Přijímací zkoušky nanečisto

pátek, 28 leden 2022 13:04 | Ing. Jiří Skalický, ředitel školy

Vážení žáci devátých ročníků, milí uchazeči,

děkujeme za Váš zájem o přijímací zkoušky nanečisto. Ty se budou konat v avizovaném termínu, tedy v úterý 1. února 2022 od 14 hodin.
Nyní už se na zkoušky z kapacitních důvodů nelze přihlásit. Děkujeme za pochopení.

Do hlavní budovy naší školy (Komenského 1, Vysoké Mýto) se dostavte 1. 2. 2022 ve 13:45. Ve vestibulu se vás ujmou naši studenti, kteří vám rádi poradí s orientací po budově.

Od 14 hodin budete psát test z matematiky, následovat bude krátká přestávka a po ní test z českého jazyka. Konec plánujeme cca v 16:45.
Povolené pomůcky jsou shodné jako u klasických přijímacích zkoušek, tj. pouze modře či černě píšící propisovací tužka, obyčejná tužka a rýsovací potřeby.
U zkoušky je zakázané používat slovníky, Pravidla českého pravopisu, kalkulačku či matematicko-fyzikální tabulky.

Epidemiologická situace je vážná. Proto prosíme o dodržení uvedeného času, nošení respirátorů nejenom ve společných prostorách, ale i po celou dobu zkoušek. Nebude-li vám v úterý dobře, raději zkoušky vynechte.
Je nám to líto, ale z důvodů zamezení shromažďování většího počtu osob nejsme bohužel schopni přivítat ve škole i rodiče či jiný doprovod. Děkujeme za pochopení a respektování těchto pravidel.

Těšíme se na shledání.

Ing. Jiří Skalický, ředitel školy