Mladý talent Pardubického kraje

středa, 18 prosinec 2019 16:24 | Bc. Kamil Vimr, třídní učitel 2. ITZ

Máme Mladý talent Pardubického kraje

Ocenění Mladý talent Pardubického vyhlašuje odbor školství Krajského úřadu Pardubického kraje, který tímto způsobem podporuje nadané žáky.  Ceny získávají žáci, kteří dosáhli vynikajících umístění v celostátních a mezinárodních odborných soutěžích, pracovali na úspěšných vědeckých projektech nebo dosáhli výrazného úspěchu v některé sportovní disciplíně. 

A letos měla i naše škola jedno želízko v ohni. Byl jím Ondřej Beran (2. ITZ, obor truhlář), který získal ocenění za úspěchy v truhlářských a sportovních soutěžích a za mimoškolní sportovní aktivity. Odměnou mu byl pamětní list a finanční obnos.

Ohodnocení za skvělé výsledky převzal v pondělí 9. prosince z rukou radních Ing. Bohumila Bernáška, Mgr. Martina Kisse a Mgr. Hany Štěpánové v sále Jana Kašpara na Krajském úřadu v Pardubicích.

Ondro, gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Video reportáž od času 1:57: http://vzpravy.cz/porady/vychodoceske-zpravy/vychodoceske-zpravy-12-12-2019-18-00