Slavnostní setkání stavařů

sobota, 06 listopad 2021 10:15 | Mgr. Bc. Josef Roušar

5. listopadu 2021 jsme se v Šemberově divadle sešli při "Slavnostním setkání stavařů".
Hlavním bodem programu bylo vyhlášení výsledků naší fotosotěže Inženýrská stavba 2021, kterou již podeváté organizoval pan učitel Ing. Stanislav Skalický.
Než k tomu došlo, tak jsme nejprve s panem Ing. Alešem Fišerem z firmy Strabag zavzpomínali na to, jak vznikal a realizoval se náš společný projekt Strabag učebna.
Poté pan ředitel Ing. Jiří Skalický informoval studenty o tom, jak se zlepšuje jejich prospěch a jaký vliv na to má prospěchové stipendium. Společně se zástupci studentské rady převzal finanční dar, právě na prospěchová stipendia, ve výši 100.000 Kč od pana Ing. Jana Bursy, zástupce firmy MDS Projekt a MDS Solution.
Následovalo již toužebně očekávané vyhlašování fotosoutěže, jehož se ujal sám pan učitel Ing. Stanislav Skalický. Ocenění studenti a jejich pořadí je následující:

Kategorie fyzická fotografie:

1. Ondřej Jeřábek: Noční lávka (VOŠ a SŠS Vysoké Mýto)
  2. Renata Brůnová: Západ slunce (VOŠ a SŠS Vysoké Mýto)
  3. Petr Komínek: Městský okruh (SPŠS Praha)
  4. Zina Suljic‘: Radotínský most1 (SPŠS Praha)
  5. Patrik Andel: Most v Lietavskej Lúčke (SPŠS Žilina)
  6. Michal Jaško: Goldengate z Wishe (VOŠ a SŠS Vysoké Mýto)
  7. Ondřej Doleček: Pastviny2 (VOŠ a SŠS Vysoké Mýto)
  8. Dominik Hanzely: Most Turčianske Kl‘ačany (SPŠS Žilina)
  9. Jozef Bazger: Estakáda Nosice (SPŠS Žilina)
  10. David Tměj: Karlův most1 (VOŠ a SŠS Vysoké Mýto)

Kompletní výsledková listina kategorie fyzická fotografie.

Kategorie digitální fotografie:

1. David Tměj: Karlův most1 (VOŠ a SŠS Vysoké Mýto)
  2. Denis Krbec: Zrcadlení (SPŠS Praha)
  3. Martin Hrabě: Eiffel Tower (VOŠ a SŠS Vysoké Mýto)

Kompletní výsledková listina kategorie digitální fotografie.

Gratulujeme vítězům a děkujeme všem, kdo se do soutěže zapojili.
Děkujeme také všem, kdo přispěli na ceny, na další organizaci soutěže a dnešní akci: Eurovia, Colas, SWIETELSKY stavební s.r.o., M - SILNICE a.s., Město Vysoké Mýto, Strabag, Metrostav, Sdružení pro výstavbu silnic, MDS Projekt, MDS Solution.

Celý program nám zpříjemňoval živý hudební doprovod od skupiny Dixie Factory. Děkujeme.