Adaptační kurz 2022

pondělí, 26 září 2022 23:24 | Studenti 1. ročníku

Naši prváci vzpomínají na svůj adaptační kurz, který proběhl 19. - 21. září 2022 na Pastvinách:

"Za mě i přes malé nehody, které se staly, byl adapťák super, moc jsem si čas strávený se spolužáky užila."

"Na adapťáku jsem více poznal své spolužáky a s některými jsem se i spřátelil. Bohužel často pršelo."

"Většinou mě to moc nebavilo a byla mi zima, ale nejvíc mě bavil biatlon a ta hádanka s čísly."

"Adaptační kurz jsem si užil, myslím že jsem se se všemi spolužáky seznámil a prolomil ledy, instruktoři byli skvělí, měli dobře vymyšlený a zábavný program, klidně bych tam vydržel do pátku, jen škoda toho počasí."

"Po příjezdu do kempu na nás čekalo takové... překvapení. Mezi jídelnou a chatkami byla asi kilometrová vzdálenost. Ale zase musím uznat, že za to jídlo to stálo. Počasí nám úplně nepřálo, i když jsme si na to zvykli. A abych si jenom nestěžoval, tak animátoři Karel, Pája a Jeník pro nás měli připraveno tolik programu, že jsme si ani nestihli odpočinout. Shrnul bych to asi tak, že to ztráta času rozhodně nebyla."

"Adaptační kurz se mi líbil i vedoucí byli příjemní hlavně Jeník. Jediné, co to kazilo, bylo špatné počasí a zima. I na chatce bylo docela teplo, jenom jídlo by mohlo být lepší."

"Tyto tři dny jsem si velice užil, sice mě to někdy úplně nebavilo, ale o zábavu bylo postaráno. Seznámil jsem se s lidmi,se kterými jsem se před adaptačním kurzem moc nebavil a za to jsem rád. Dle mého názoru jsem si ho užil."

"Adaptační kurz se podle mě povedl a užil jsem si ho i přes nepříznivé počasí. Lektoři i aktivity byly dobré a účel splnily, protože jsem více poznal své spolužáky."

"Dobrý den, adaptační kurz se mi líbil, o zábavu bylo postaráno a instruktoři se o nás starali 24/7. Ale byla tam zima a jídlo bylo nic moc, což je veliké mínus."

"Adaptační kurz mě vcelku, až na výjimky, bavil. Hry byly zábavné, i když mi zrovna nějaká moc nešla nebo nebavila. První den se mi trochu zprotivil díky počasí. V úterý bylo lépe, a hry byly podle mě zábavnější než předešlý den, takže považuji úterý za nejlepší den. Středa byla logicky slabší, protože bylo více povinností než volné zábavy."

"Adapťák se mi líbil a jsem, rád, že jsem tam mohl být. Děkuji za obětavost."