Adaptační kurz 1.A

pátek, 14 září 2018 23:17 | vzkazy od žáků z 1.A

Noví studenti naší školy vzpomínají na svůj adaptační kurz v Pastvinách, který proběhl 5. - 7. září 2018:

Adaptační kurz byl první akce našich „prvňáků“ mimo školu. Úkolem akce bylo zocelit třídní kolektiv a to se taky povedlo, především hrami, ale hlavně společně stráveným časem. Byla to úžasná akce.

Adaptační kurz byl velmi zajímavý. Lektoři byli pořád s námi a rozhodně jsme se nenudili. Jediné, co bych vytknul, bylo, že jsme večer neměli moc času na hygienu a osobní volno.

Myslím si, že náš adapťák se vydařil. Díky kolektivním hrám a soutěžím jsme se skvěle poznali. Vytvořili jsme si dobrý kolektiv, který nám doufám vydrží celé čtyři roky. Byl to skvělý první zážitek s mou novou třídou a doufám, že nebyl také poslední.

Adaptační kurz byl skvělý!!! Lektoři byli velmi milí. Pořád s námi byli a rozhodně jsme se nenudili. Jediné, co mě štvalo, bylo málo volného času a krátká večerka. Jídlo měli také dobré!

Adapťák jsme si moc užili a myslím si, že jsme se dobře seznámili a skamarádili. Určitě budeme mít dobrou partu. Všechny hry byly zábavné, a jelikož jsme měli pokaždé jiné skupiny, poznali jsme se všichni.