Randálfest 2014

Po loňském ročníku uspořádala i letos stavební škola ve Vysokém Mýtě spolu s M-klubem Vysoké Mýto soutěžně-hudební akci nazvanou Randálfest. Jde o jednodenní festival, jež pořádají pedagogové školy pro své studenty a veřejnost jako oslavu úspěšného zakončení školního roku.

 

logo randal 2014

 

Celý den byl rozdělen do dvou částí - v té první, dopolední, soutěžily třídy v rozličných dovednostech. Jednotlivé disciplíny prověřily sílu paží, rychlost nohou, bystrost úsudku, odhad či přesnou mušku. Všemi soutěžemi se nejlépe probojovali - a putovní pohár Randálfestu získali - žáci druhého ročníku. Zvítězili nad ostatními třídami střední školy, učiliště i skupinou absolventů.

 

026

098

127

Odpolední část patřila kapelám, v nichž je alespoň jeden člen studentem vysokomýtské "stavárny". Na klubové scéně M-klubu si tedy návštěvníci vyslechli kapely Lost pick, Nové zboží, The Snitch, Slepá idea a W.X.P. Jako zlatý hřeb večera zahrály ještě kapely Dědovy blechy a UDG. A právě poslední zmíněná kapela sklidila největší úspěch - do sálu se vměstnalo okolo 600 lidí.

randalfest 2014 001

randalfest 2014 017 

randalfest 2014 032 001

randalfest 2014 069

randalfest 2014 072 

 

Podle kladných ohlasů si celý den náramně užili studenti, absolventi, pedagogové i ostatní návštěvníci. Užijme si tedy i příjemné prázdniny a pojďme se těšit na třetí ročník našeho Randálfestu!

Ing. Jiří Skalický

 

Děkujeme našim sponzorům a partnerům:

mklubvysoke mytosindlar

Videogalerie:


Krátké ohlednutí za 2. ročníkem Randálfestu (autor Rostislav Lorenc)

 

UDG a jejich Kurtizána na Randálfestu (natočil Pavel Vrba)

 

Fotogalerie:


Dopolední soutěže (autor Ing. Stanislav Skalický)

Odpolední koncerty (autor Ivan Krejza)