2. kolo přijímacího řízení

pátek, 13 květen 2022 00:00 | Mgr. Ivana Bejblíková

Nedostal ses na svoji vysněnou školu? Nevadí, jistě své místo na jiné ještě najdeš.

Naše škola má obor Instalatér, Truhlář i Zedník naplněn. Žádné druhé kolo přijímacího řízení proto pro učební obory vypisovat nebudeme.

maturitním oboru Stavebnictví otevíráme tři třídy. Zápisové lístky z prvního kola se odevzdávají do čtvrtka 12. 5., druhé kolo přijímacího řízení vypisuje ředitel školy v pátek 13. 5. Volných je cca 5 míst.

Vyplněnou přihlášku společně s výsledky letošní jednotné přijímací zkoušky (ty ti vydá škola, na které jsi ji v dubnu absolvoval/a) můžeš doručit do kanceláře školy nejpozději do 18. 5. 2022
Žádné nové testy tě nečekají, pořadí přijatých uchazečů stanovujeme podle výsledků jednotné přijímací zkoušky z matematiky, kterou jsi absolvoval/a v dubnu na jiné škole (viz podrobná kritéria). 
To, jestli jsi přijat/a, se dozvíš 20. 5. 2022. Rozhodnutí o přijetí nezasíláme poštou, tví zákonní zástupci si jej mohou vyzvednout v kanceláři školy. I pro 2. kolo platí nutnost odevzdání zápisového lístku, na to máš 10 dnů od vyhlášení výsledků, tj. nejpozději 3. 6. 2022.