Výsledky utkání League of Legends

pondělí, 22 únor 2021 16:52 | Jan Škaroupka, SI3

Zdravím Vás, milé spolužačky, milí spolužáci a přátelé školy.

V sobotu 13. února proběhlo školní kolo turnaje v počítačové hře League of Legends.
Hrálo se ve formátu jeden na jednoho na mapě Howling Abyss. Vítězem se stal ten, kdo jako první splnil jednu ze tří podmínek: zabil nepřítele, zničil nepřátelskou věž, nebo zabil 100 poskoků.
Do turnaje se přihlásilo 8 studentů. Hrála se série na dvě výhry, v semifinále a finále série na tři výhry. Tento turnaj proběhl pod dohledem ELSŠ. Po zhruba hodině intezivního hraní se ukázalo, že největšími kvalitami disponoval hráč z 2.ITZ Miroslav Půta, který se dokázal prokousat až do finále a vyhrát.

V dalších kolech soutěže budou naši školu reprezentovat Miroslav Půta a Daniel Spilko. Pánům přeji mnoho úspěchů v následujících bojích a těším se na další společné počiny.

Jan Škaroupka, SI3

Bez nazvu