Turnaj ve stolním tenise

pondělí, 23 říjen 2017 20:36 | Mgr. Eva Odložilová

V úterý 17. 10. se družstvo našich hochů vydalo do Ústí nad Orlicí, aby se zúčastnilo okresního kola ve stolním tenise. Martin Kučera, Martin Vojtíšek a Jakub Šulc podali v základní skupině velmi dobré výkony a podařilo se jim postoupit do finálové skupiny. Finálová skupina měla 2 jasné favority – Gymnázium Lanškroun a Gymnázium Ústí nad Orlicí, takže naše družstvo bojovalo o 3. místo s PSŠ Letohrad. Ve čtyřhře Martinové porazili letohradskou dvojici, v druhém zápase se podařilo zvítězit i Martinovi Kučerovi. Jakubovi Šulcovi se ale vítězné body ve svých zápasech získat nepodařilo.  Rozhodující zápas sehrál Martin Vojtíšek, a ačkoli podal výborný výkon a zápas byl velmi vyrovnaný, štěstí se přiklonilo na stranu soupeře. Naše družstvo nakonec skončilo na 4. místě (z 9 družstev), ale všichni hoši podali velmi dobré výkony. Vynikající hru předvedl především Martin Kučera a výborně hrál i Martin Vojtíšek.

Celý turnaj měl vysokou úroveň a probíhal ve velmi přátelské atmosféře.