Turnaj ve hře League of Legends

pondělí, 23 říjen 2017 20:44 | Mgr. Ivana Bejblíková, Bc. Radek Tesař

Příznivci počítačové hry League of Legends se sešli tentokrát v netradičním podzimním čase. V turnaji konaném v úterý 17. 10., kterého se zúčastnili zástupci dvanácti středních škol, opět nebyla nouze o napínavé souboje a nečekané zvraty zápasů. Nejlépe si vedl tým Karosa Army (Lukáš Ivanjuk, Lukáš Bělohlávek, Jiří Dvořák, Ladislav Břicháček, Michal Náčin – všichni z ISŠT Vysoké Mýto), který v parádním finále porazil vítěze minulého ročníku – tým Kaštany (Jan Hašek – VOŠS a SŠ stavební Vysoké Mýto; Jan Dytrt - VOŠ a SŠT Česká Třebová; David Komůrka – SPŠ SOS a SOU Hradec Králové; Radek Němec a Jakub Dostál – oba ISŠT Vysoké Mýto). Třetí příčku obsadil tým AutismGaming (Jan Hlaváč, Tomáš Forman, David Rolinek, Radek Dušek, Jakub Jiráň – všichni z SPŠS Chrudim). Všem zúčastněným děkujeme za bezvadnou atmosféru a férovou hru.