Turnaj v League of Legends

neděle, 30 prosinec 2018 20:11 | Mgr. Ivana Bejblíková

V pondělí 17. prosince jsme pořádali další ročník turnaje v počítačové hře League of Legends. Své síly změřilo 12 týmů středoškoláků. O napínavé souboje tradičně nebyla nouze, strategie, nadšení i trocha sportovního štěstí byla potřeba v každém ze zápasů.

Bez ztráty kytičky turnajem prošel tým „SuckerBádi“ (Dan Vitásek, Jirka Prušek – oba stavebka, Lukáš Ivanjuk, Lukáš Bělohlávek, Láďa Břicháček – všichni ISŠT VM) a zaslouženě tak obsadil první místo. Těsně za nimi skončilo „Opičí doupě“ (Milan Adámek, Filip Bečička – oba stavebka, Jiří Dvořák – ISŠT VM, Olin Hána – VDA Česká Třebová, Petr Sotona – SŠZT Litomyšl) a třetí místo vybojovali nováčci turnaje – tým „SSOŠ Gaming Centre“ (Patrik Bartoš, Filip Špás, Tobiáš Gremlica, Matěj Židek, Otto Sládek – Trading Centre Litomyšl). Na stupních vítězů mohou být pouze tři týmy, ostatním však také patří dík za skvělou atmosféru a férový přístup. Doufáme, že se s většinou opět setkáme na dalším ročníku.