Školní turnaj ve fotbalu

neděle, 24 červen 2018 20:02 | Mgr. Eva Odložilová

V pondělí 18.6. se na hřišti na Poplerově ulici konal školní turnaj ve fotbale. Zúčastnilo se ho 5 týmů -  družstva sestavili studenti 1.A, 1.ITZ, 2.A, 2.ITV a dorazili i maturanti z S4, kteří byli od začátku považováni za favority. Hrálo se na umělé trávě za poměrně příznivého počasí (slunce se naštěstí sem tam schovávalo za mraky) na 2 poločasy po 12 minutách v sestavě 5+1. Vítězství nakonec vybojovali v posledním velmi dramatickém utkání studenti 2.A. Na druhém místě se umístil tým S4 a třetí místo získali studenti 1.ITV. 4. místo obsadilo družstvo 1A a na posledním místě skončilo bez jediného bodu družstvo 1.ITZ.

Turnaj opět proběhl ve velmi přátelské atmosféře a všichni zúčastnění se snažili podat co nejlepší výkony.