Školní turnaj ve florbalu

pondělí, 14 květen 2018 11:47 | Mgr. Eva Odložilová

Ve středu 25.4. proběhl ve školní tělocvičně florbalový turnaj. Zúčastnilo se ho 8 družstev, z toho 2 smíšená – VOŠ 1 a 1.A. Tato 2 družstva podala statečný solidní výkon, ale přesto se umístila na posledních místech. Nejlítější souboj svedly týmy 2.A a 2.ITV v zápase o postup do finále, ve kterém po velmi dramatickém boji zvítězilo družstvo 2. ITV. Chlapci z 2.A tak obsadili 3. místo a družstvo 2.ITV se ve finále utkalo s družstvem I4, které celým turnajem procházelo bez jediného zaváhání. I ve finále podali chlapci z I4 naprosto suverénní výkon a 2.ITV bez problémů porazili.

V turnaji naprosto přesvědčivě zvítězilo družstvo I4, na 2. místě skončilo družstvo 2.ITV, na 3. místě 2.A, na 4. místě S4, na 5. místě 1.A, na 6. 1.ITZ, na 7. VOŠ1 a na 8. místě smíšené družstvo 1.A.

Kromě krásných výkonů, které podala všechna družstva, bych ráda poděkovala i dívkám, které obsluhovali časomíru a především rozhodčím Šimonovi Vopařilovi, Davidu Šimáčkovi a Martinu Dobruskému, kteří v turnaji podali výborné výkony jako hráči a ještě k tomu ho bezchybně odpískali.