Matematická soutěž

čtvrtek, 12 duben 2018 23:13 | Mgr. Ivana Bejblíková

V úterý 27. 3. proběhl v Ústí nad Orlicí již 36. ročník Regionální matematické soutěže pro žáky středních odborných škol, středních integrovaných škol a středních odborných učilišť.  Celkem 199 účastníků soutěže bylo rozděleno do kategorií odpovídajících ročníkům studia. Naši školu reprezentovali středoškoláci Lucie Labová, Markéta Hofmanová ze třídy 1.A, Eliška Soukalová, Daniel Hendrych ze třídy 2.A, Martin Kučera, Petr Bezdička ze třídy S4 i žáci učiliště Jaromír Rouha, Damián Němec ze třídy 1.ITZ, Martin Kučera, David Šimáček ze třídy 2.ITV.

V silné konkurenci ostatních škol se rozhodně neztratili! Šest žáků se umístilo do desátého místa a ostatní čtyři v první polovině výsledkové listiny své kategorie. Mezi nejlepší patřil Martin Kučera z 2. ITV (4. místo), Martin Kučera z S4 (5. místo), Lucka Labová (6. místo), David Šimáček (6. místo), Damián Němec (9. místo), Petr Bezdička (10. místo) a Eliška Soukalová (11. místo). Za vzornou reprezentaci naší školy jim patří velký dík.