Krajské kolo ve florbale chlapců

pátek, 26 leden 2018 15:21 | Mgr. Eva Odložilová

Ve čtvrtek 18.1. 2018 se naše florbalové družstvo ve složení P. Pakosta, P. Petr, Š. Vopařil, M. Dobruský, J. Kajzrlík, A. Lukes, D. Mlejnek, J. Teplý a M. Pulkrábek zúčastnilo krajského kola ve florbale. Ve sportovní hale v Heřmanově Městci se utkali s vítězi okresních kol – s družstvy Gymnázia Chrudim, Gymnázia Pardubice a Gymnázia Litomyšl. V prvním zápase jsme narazili na poměrně silného soupeře – Gymnázium Pardubice, ale podařilo se nám zvítězit 3:2. Zápas s Gymnáziem Chrudim byl snadnější, hoši zvítězili 4:2, ale nepodařilo se „nahnat“ skóre. O vítězi turnaje tedy opět rozhodoval poslední zápas proti družstvu Gymnázia Litomyšl (stejně jako minulý rok), ve kterém jsme museli zvítězit. Ačkoli herně byli naši hoši naprosto vyrovnaným soupeřem, jejich snahy o vstřelení branky úspěšně mařil litomyšlský brankář, který podal velmi dobrý výkon. Nakonec jsme prohráli 2:5, i když průběh zápasu takto jednoznačnému výsledku rozhodně neodpovídal. Hoši obsadili 2. místo a za jejich výborné výkony ve všech postupových kolech je třeba jim poděkovat.

O průběhu předchozích zápasů se můžete dočíst zde.