Futsalová liga

pondělí, 20 listopad 2017 20:10 | Mgr. Eva Odložilová

V úterý 14.11. se naši chlapci zúčastnili 1. kola futsalové ligy. Družstvo ve složení P. Petr, Š. Vopařil, V. Vilímek, D. Čapek, L. Sekanina, R. Čáslavský, P. Horák, P. Chudoba a J. Teplý sehrálo 3 nervydrásající utkání. Nejdříve nastoupili proti týmu Gymnázia Holice. V prvním poločase naši hoši Holičáky herně převyšovali, ale nepodařilo se jim vstřelit gól. Naopak půl minuty před koncem poločasu jsme gól inkasovali, což velmi podpořilo sebevědomí soupeře. Zápas jsme nakonec prohráli 0:3. Druhý zápas jsme sehráli proti družstvu technické školy. Hoši hráli opět velmi dobře, ale slabinou byla opět střelba a opět jsme prohráli – tentokrát 2:3. Vzhledem k tomu, že Gymnázium Holice prošlo turnajem bez porážky a do dalšího kola postupovala 2 družstva, měli jsme i my ještě naději na postup pod podmínkou, že podnikatelskou školu porazíme nejméně o 2 góly. Hoši se konečně rozstříleli a zápas vyhráli 11:1. TAKŽE POSTUPUJEME A  GRATULUJEME. A doufáme, že se dostaví střelecké štěstí dříve.