Florbalový turnaj středních škol

úterý, 19 prosinec 2017 21:04 | Mgr. Eva Orložilová

OKRSKOVÉ KOLO

V pátek 8.12. pořádala naše škola ve spolupráci s ISŠT Vysoké Mýto okrskové kolo ve florbale. Turnaje, který se konal  v městské sportovní hale, se zúčastnila 4 družstva – Gymnázium Vysoké Mýto, OA a SOŠ CR Choceň, ISŠT Vysoké Mýto a naše škola. Pro naše hochy byl postup téměř povinností, ale velmi nám ho zkomplikovalo družstvo OA, se kterým jsme remizovali. Nakonec naše družstvo postoupilo díky většímu počtu vstřelených gólů.

Gratulujeme a přejeme úspěch i v okresním kole.

OKRESNÍ KOLO

Ve středu 13.12. odjelo družstvo našich florbalistů ve složení P. Patrik, V. Vilímek, D. Mlejnek, M. Dobruský, J. Teplý, A. Lukes, M. Pulkrábek, O. Stoklasa a v bráně J. Kajzrlík do Ústí nad Orlicí bojovat o vítězství mezi nejlepšími týmy okresu a o postup do kola krajského. Našimi soupeři byly týmy SŠ automobilní Ústí nad Orlicí, SOUO Králíky, VOŠ a SŠT Česká Třebová. Ačkoli naše družstvo bylo oslabené o zraněného Přemka Pakostu a nemocného Šimona Vopařila, od samého začátku hoši nenechávali nikoho na pochybách o svých kvalitách. Turnajem prošli bez jediné porážky (VOŠ a SŠT ČT porazili 3:1, SOUO Králíky 7:0 a SŠ automobilní UO 5:1), naprosto zaslouženě zvítězili a s přehledem postoupili do krajského kola, které se bude konat v lednu v Heřmanově Městci.

Gratulujeme a přejeme úspěch i v dalších bojích.