Exkluzivní rozhovor s modelkami

neděle, 17 listopad 2019 11:01 | Adéla Kotrbová

Půvab, krása, jemné křivky a přesnost. To jsou detaily, které dělají potěšení. Nechte se s námi unést do světa modelingu, kde šanci mají pouze ti nejlepší.

Dneska jsme si sem pozvali tři školní TOP modelky.  Dozvíme se spoustu nových zajímavostí o jejich životech, co rády dělají, čím se živí a jak pomáhají světu.

Jaké je vaše celé jméno a jak dlouho pro školu pracujete? Kolik, že Vám je??

Dobrý den, jsem ráda, že dneska tady můžeme být, je to pro mě velká čest. Moje jméno je Leica TS 03 totální stanice. Jsem mladá a krásná, ale promiňte ptát se na můj věk je opravdu hulvácké. Vy nevíte, že mi je 123 dní? Pro naši školu pracuji nově tenhle rok, jsem tady dost spokojená, pan učitel Voříšek se o mě moc dobře stará, ale mohl by mi dát i tu druhou platební kartu. Hlavně se na mě nepráší, což by mé pleti nedělalo dobře.

Co vlastně děláte pro školu a co říkáte na naše studenty?

Miluju Vaše studenty, miluji tuhle školu, miluji celý svět. Někdy mám ale strach, když jdu pracovat. Chodím po ulici a občas si pohledem změřím něco urostlého. Co vlastně dělám pro školu, no jednoduše se se mnou měří. Jsem na přesné měření a vytyčování vodorovných a výškových úhlů. Takže učím studenty, co všechno dokážu. Hlavně jim dost usnadňují jejich práci a jejich budoucí výdělek určitě malý nebude.

Čím jim usnadňujete jejich práci?

Minulý týden jsem byla na liposukci. Od té doby si mě studenti chválí. Jsem odlehčená od manuálního nastavení. LASER a elektronika, to nyní frčí. No u mojí babičky se studenti museli naučit v ní číst, ale u mě stačí zmáčknout jenom pár tlačítek a já jim ukážu všechna čísla, co oni potřebují a vyžadují. A ten laser je to nejlepší co mám. Je to pohodlné, nikdo se ke mně nemusí ohýbat, je to rychlé a hlavně je třeba jenom dvou lidí a ostatní si můžou skočit pro svačinu do Sázavy. 

Minulý celý týden jste měla dost nabytý. Jak jste si ho užila?

Jsem ráda, že se ptáte. Minulý celý týden byl pro mě velmi hektický. Tři obličejové masky jsem si musela dát. Ale byl zatím nejlepší, co jsem tady zažila. Moc jsem si ho užila. Třeťáci měli měření, kde jsme se s holkami ukázaly v celé naší parádě. Na začátku si mě postavili na stativ neboli molo, kde jsem najednou měla výhled na skoro celou ulici. Dost jsem se bála, že si rozmažu můj make-up, protože nám hnusně pršelo a foukal vítr. Ale studenti byli hodní a drželi mi deštník nad hlavou, protože věděli, kdybych se naštvala, tak by dostali moji babičku a to oni nechtějí. 

Moc Vám děkuji za dnešní rozhovor a přeji Vám krásný zbytek dne. 

Jo a ještě tam napište, že si přeji světový mír…