Co nás čeká v novém školním roce?

neděle, 30 srpen 2020 23:23 | Jiří Skalický

Milé studentky, milí studenti,

věřím, že jste si letní prázdniny i přes řadu omezení skvěle užili a nečerpali sílu a chuť dozvídat se nové informace a získávat zkušenosti ze stavařského oboru.

Začátek školního roku je i pro nás kantory vždy něčím nový – především se nám obmění tváře v daných ročnících, zvykáme si na nový rozvrh a občas i na nové kolegy (z přiložené fotografie je patrné, že jsme se za poslední roky značně rozrostli).

Letos se snad již nebude opakovat situace s uzavřením škol, ale jistá opatření epidemiologů jsou platná již od prvního školního dne. Na řadu otázek vám tak mohou odpovědět tyto „Nejčastější dotazy“.

Na svůj rozvrh se můžete podívat již teď, učit se podle něj budete ale až od čtvrtka 3. 9. – první dva dny bude program jiný. Hned v září nás čeká také řada mimořádných událostí, které najdete tradičně v Kalendáři akcí.

Doufám, že se vám podaří během následujícího školního roku vyrůst nejen profesně, ale i získat nová přátelství a nezapomenutelné zážitky.

Za celý tým stavební školy

Ing. Jiří Skalický

2020 spolecna fotografie zamestnancu 2048px