Absolutoria a slavnostní vyřazení studentů VOŠ

úterý, 25 červen 2019 10:02 | Mgr. Eva Odložilová

Absolutorium 2019

V pondělí a úterý 10. a 11. června nastoupili studenti VOŠ v oboru Nízkoenergetické a pasivní objekty ke svým posledním zkouškám na naší škole, k absolutoriu. Na jejich výkony dohlížela zkušební komise včele s ing. Janou Vackovou z děčínské průmyslovky. Většina studentů předvedla u zkoušky z odborného předmětu i z angličtiny výborné výkony a obdivuhodné byly i  některé závěrečné práce a jejich obhajoby. Všichni studenti u absolutorií obstáli a čtyřem z nich se podařilo absolvovat s vyznamenáním.

Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v osobním i profesním životě.

 

Slavnostní vyřazení studentů VOŠ v Nových Hradech

V pátek 14. 6. 2019 se studenti 3. ročníku VOŠ z oboru Nízkoenergetické a pasivní objekty naposledy oficiálně sešli, aby si z rukou ředitele školy ing. Jiřího Skalického převzali diplomy a definitivně ukončili studium na naší škole. Slavnostní vyřazení studentů proběhlo za krásného počasí v nádherných prostorách rokokového zámku v Nových Hradech za přítomnosti místostarosty města Vysokého Mýta ing. Martina Krejzy a především rodičů, příbuzných a přátel studentů. Hluboký zážitek byl umocněn hudebním doprovodem manželů Zerzánových.